Hargshamns Båtklubb
  
 
 »   Startsidan
 »   Nyheter
 »   Kalender
 »   Styrelse
 »   Styrdokument
 »   Avgifter
 »   Personuppgifter
 »   Bildarkiv
 »   Blanketter
 »   Arkiv
 »   Länkar
 »   Frågor och Svar
 »   Verksamhet
 »   Anslagstavla
 »   Väder
 »   Besöksfrekvens
 »   Om webbplatsen

 »   Admin
  

Kontaktuppgifter och styrelse

Telefonnummer till klubbkontoret: 0173-200 62
Klubbens officiella adress är till kassören:
c/o Anders Jarmar
Maskrosstigen 1, 125 53 Älvsjö

Plusgiro: 41 16 14-1          Org.nr.: 817300-6894

Blanketten för ansökan om medlemskap sänds till
c/o Lars-Erik Jansson
Nyckelbol 343, 742 95  Hargshamn

Besiktningar och båtförsäkringar:
Birger Andersson, tfn 0173-415 89.
Svenska Sjö, Box 266, 185 22 Vaxholm, tfn 08-541 717 50


 Ordförande      
        
Håkan Adebäck
hakan@hhbk.se
0734-10 07 07 

 Vice ordförande och
 vaktchef

Göran Schyberg
goran@hhbk.se
073-987 16 53
 Kassör           

Anders Jarmar
anders@hhbk.se

0730-89 21 80 
 Sekreterare     Anders Beckman
sekreterare@hhbk.se
0702-68 89 09
 Vice hamnkapten

Kurt Hafdell
kurt@hhbk.se

070-718 84 07
 Hamnkapten    Lars-Erik Jansson
lasse@hhbk.se

0706-77 83 04
 Vice hamnkapten

Roine Pettersson
roine@hhbk.se

070-672 10 25
 
 Ledamot

Ulf Jansson
ulf@hhbk.se

070-380 25 76 
 Ledamot Tony Zackrisson
tony@hhbk.se
173-40132
 Festkommitté

Håkan Adebäck
Anders Jarmar
Tony Zackrisson

 

 

 

 

 Nyheter

  • Segelbåt bortskänkes
Segelbåt bortskänkes ...
(2018-10-20)

  • Till salu - se anslagstavlan
Liten båt och motorer...
(2018-05-08)

  • Datum 2018
Datum för kranlyft oc...
(2018-04-12)


Webbplatsen baserad på: FSY PLUS 2.1
© Wikinggruppen